Vítáme Vás v nově otevřeném PENZION HOLEC, kde v příjemném a klidném prostředí můžete strávit Vaši dovolenou nebo užít chvíle odpočinku. Náš penzion nabízí více druhů nadstandartního ubytování.  Můžete se ubytovat v jednom ze tří samostatných pokojů a dvou prostorných apartmánů s vlastním sociálním zařízením, klimatizací a internetem. Všechny naše pokoje jsou nad standardně vybaveny komfortním a kvalitním vybavením.

V přízemí penzionu je k dispozici velká vstupní hala s kompletně vybavenou kuchyňkou. Součástí kuchyňky je velká lednice s mrazákem, myčka nádobí, indukční deska, myčka a pračka. Dále je k dispozici na vyžádání sušák na prádlo, žehlicí prkno  a žehlička. Pro zpříjemnění letních večerů vám poslouží krytá pergola s plynovým grilem.  Pro cyklisty je zde připravena samostatná uzamykatelná kolárna.

Aktuální obsazenost penzionu vidíte přímo na našich stránkách. Na stránce ubytování naleznete podrobný popis vlastních pokojů a apartmánů. V rezervačním kalendáři nejprve vyberete počet osob, datum plánovaného příjezdu a počet dní ubytování. Rezervační systém vám nabídne aktuálně dostupné kapacity ubytování a zobrazí cenu. Váš vybraný typ ubytování můžete tímto způsobem ihned rezervovat. V letních měsících je náš penzion nastaven do režimu týdenních ubytovacích turnusů sobota/sobota. Je t oz důvodu letních dovolených.

Vaše rezervace bude v horizontu 48hod následně emailem potvrzena a upřesníme vám platební propozice.

Všechny prostory penzionu jsou nekuřácké a domácí zvířata nejsou dovoleny. Kouření je možné mimo vlastní objekt. Domácí mazlíčky opravdu nechte doma je to z hygienických důvodu s ohledem na další hosty a případné alergie.

Na pozemku penzionu je vyhrazené parkoviště s omezenou kapacitou parkovacích míst. Každá ubytovací jednotka má standartně vyhrazeno JEDNO parkovací místo.

Najdete nás ve vinařské obci Dolní Dunajovice, které jsou obklopeny vinicemi s neopakovatelnou vyhlídkou na Pálavské vrchy. Leží 6km od turisticky atraktivního Mikulova v těsné blízkosti hranic s Rakouskem.

Okolí obce je protkané cyklostezkami, které Vás provedou vinicemi,  panoramatem Dunajovských kopců a Pálavy  kolem Novomlýnských nádrží až do lednicko–valtického areálu.