Ceny apartmánů

Penzion nabízí dva samostatné apartmány. Každý apartmán má manželsou postel a rozkládací pohovku. Je možné ubytovat až 4 osoby. Cena za při plně obsazeném apartmánu za noc je 2500 Kč. Při obsazenosti dvěma osobami cena za noc 2000 Kč. U malých dětí do 5let možnost umístění vlastní dětské postýlky bez dalšího příplatku.

Ceny jsou stejné po celý rok a nevztahují se na vzniklé(zaviněné) škody.

[/vc_column][/vc_row]
Ceny pokojů

Penzion Holec nabízí tři samostatné pokoje. Dva z těchto pokojů  jsou pro 2 osoby . Třetí pokoj je pro 3 osoby . Tento typ ubytování je vhodný pro páry. Cena je vždy za celý pokoj  s maximálním počtem obsazenosti dle typu pokoje . V cene nerozlišujeme věk ubytovaných osob a není možný větší počet osob než je počet lůžek.  U malých dětí do 5let možnost umístění vlastní dětské postýlky bez dalšího příplatku.

Pokoj 1 – třílůžkový cena za noc 2100 Kč
Pokoj 2 – dvoulůžkový cena za noc 1400 Kč
Pokoj 3 – dvoulůžkový cena za noc 1400 Kč

Cena  za os./noc na pokoji 1000 kč

Ceny jsou stejné po celý rok a nevztahují se na vzniklé(zaviněné) škody.

Doplňkové služby

Penzion Holec v rámci ubytování nabízí svým hostům možnost ochutnat nabízená vína formou řízené degustace  .  V průběhu vašeho pobytu je možné si objednat degustaci přívlastnových vín v našem vinařství po dohodě s vinařem. Při týdenním pobytu láhev vína na pokoji zdarma.