REZERVACE, PLATEBNÍ A UBYTOVACÍ PODMÍNKY

Rezervace ubytování, platební podmínky a podmínky storna rezervace. Penzion Holec pro rezervace využívá výhradně  rezervační systém umístěný na webových stránkách. Tento systém informuje zákazníka o aktuální obsazenosti všech ubytovacích kapacit penzionu. Pro závaznou rezervaci je nutné ze strany zákazníka zadat počet ubytovaných osob a  požadovaný termín ubytování.  Dle zadaných kritérií systém zákazníkovi online nabídne konfiguraci volných ubytovacích kapacit s cenami. Poskytovatel ubytování při rezervaci vyžaduje celou úhradu za poskytnuté ubytovací služby.

Na základě této informace si zákazník zvolí vyhovující typ ubytování a odešle rezervaci přes formulář.  Na základě objednávky přes rezervační systém vzniká mezi poskytovatelem ubytování a zákazníkem závazný smluvní vztah.

Odeslané osobní informace splňují nařízení GDPR a budou použity výhradně k účelu ubytování. Poskytovatel ubytování odeslané informace o zákazíkovi dále nearchivuje ani nepředává třetím stranám. Odeslané rezervační informace a iniciály zákazníka slouží výhradně jako podklady ubytovací smlouvy.

Každou odeslanou rezervaci poskytovatel ubytování následně potvrdí zákazníkovi nejpozději do 48hod.  Závazné potvrzení rezervace bude obsahovat platební propozice. Následnou úhradu poskytovatel ubytování očekává do 5. dnů. Během této doby je nutné uhradit cenu ubytování na účet č.u. 4443917369/0800, variabilní symbol bude zákazníkovi sdělen s potvrzenou rezervací.

Uhrazením ceny ubytování zákazník potvrzuje, že se seznámil s poskytovanými službami, cenou za ubytování a těmito platebními a ubytovacími podmínkami, které jsou nedílnou součástí smluvního vztahu mezi poskytovatelem ubytování a zákazníkem. Bez uhrazení ceny ubytování není možné objednávku akceptovat a po u plynutí lhůty k zaplacení ubytování je rezervace automaticky zrušena bez dalšího vyrozumění.

Zákazník má právo kdykoliv před začátkem pobytu, bez oznámení důvodu, odstoupit od rezervace. Tuto skutečnost je, ale povinen oznámit poskytovateli ubytování nejpozději 20dnů před začátkem pobytu. V tomto případě má zákazník nárok na vrácení 100 % již zaplacené ceny. V případě, že zákazník neoznámí ubytovateli zrušení rezervace do 21. dne před příjezdem, je zákazník povinen zaplatit poskytovateli ubytování následující storno poplatky:

20-14 dní před příjezdem = 20 % z ceny pobytu, 13-7 dní před příjezdem = 40 % z ceny pobytu, 6-0 dní před příjezdem = 80 % z ceny pobytu.

V předem domluvených případech je možné uhradit ubytování na místě . Akceptovaná platba je výhradně bezhotovostní kartou.

Ceny apartmánů

Penzion nabízí dva samostatné apartmány. Každý apartmán je až pro 4 osoby. Cena za noc a apartmán při obsazení 4.osobami je 2800 Kč, při obsazenosti 3.osoby 2400 Kč a při obsazenosti 2.osoby  1400 Kč . U malých dětí do 5let možnost umístění vlastní dětské postýlky bez dalšího příplatku.

 

Cena za apartmán s kuchyňkou 4os 2800 Kč/noc, 3os 2400 Kč/noc,  2os 1400 Kč/noc
Cena za apartmán s vlastním vchodem 4os 2800 Kč/noc, 3os 2400 Kč/noc,  2os 1400 Kč/noc

**cena za noc /osobu je 694,-kč + 6 kč je poplatek obci celkem tedy 700,-kč os/noc

Ceny jsou stejné po celý rok a nevztahují se na vzniklé(zaviněné) škody.

Ceny pokojů

Penzion Holec nabízí tři samostatné pokoje. Dva z těchto pokojů  jsou pro 2 osoby . Třetí pokoj je pro 3 osoby . Tento typ ubytování je vhodný pro páry. Cena je vždy za celý pokoj  s maximálním počtem obsazenosti dle typu pokoje . V cene nerozlišujeme věk ubytovaných osob a není možný větší počet osob než je počet lůžek.  U malých dětí do 5let možnost umístění vlastní dětské postýlky bez dalšího příplatku.

Cena  za os./noc  700 kč

Pokoj 3 – cena za noc 1400 Kč za dvě osoby
Pokoj 4 – cena za noc 1400 Kč za dvě osoby
Pokoj 5 – cena za noc 2100 Kč za tři osoby

Cena  za os./noc na dvoulůžkovém pokoji 1000 kč
Cena  za 2 os./noc na třílůžkovém pokoji 1400 kč

**cena za noc /osobu je 694,-kč + 6 kč je poplatek obci celkem tedy 700,-kč os/noc
Ceny jsou stejné po celý rok a nevztahují se na vzniklé(zaviněné) škody.

Doplňkové služby

Penzion Holec v rámci ubytování nabízí svým hostům možnost ochutnat nabízená vína formou řízené degustace  .  V průběhu vašeho pobytu je možné si objednat degustaci přívlastnových vín v našem vinařství po dohodě s vinařem. Při týdenním pobytu láhev vína na pokoji zdarma.