REZERVACE, PLATEBNÍ A UBYTOVACÍ PODMÍNKY

Rezervace ubytování, platební podmínky a podmínky storna rezervace. Penzion Holec pro rezervace využívá výhradně  rezervační systém umístěný na webových stránkách. Tento systém informuje zákazníka o aktuální obsazenosti všech ubytovacích kapacit penzionu. Pro závaznou rezervaci je nutné ze strany zákazníka zadat počet ubytovaných osob a  požadovaný termín ubytování.  Dle zadaných kritérií systém zákazníkovi online nabídne konfiguraci volných ubytovacích kapacit s cenami.

Na základě této informace si zákazník zvolí vyhovující typ ubytování a odešle rezervaci přes formulář. VYČKEJTE NA POTVRZENÍ REZERVACE ! Na základě objednávky přes rezervační systém vzniká mezi poskytovatelem ubytování a zákazníkem závazný smluvní vztah.

Odeslané osobní informace splňují nařízení GDPR a budou použity výhradně k účelu ubytování. Poskytovatel ubytování odeslané informace o zákazníkovi dále nearchivuje ani nepředává třetím stranám. Odeslané rezervační informace a iniciály zákazníka slouží výhradně jako podklady ubytovací smlouvy.

Každou odeslanou rezervaci poskytovatel ubytování následně musí potvrdit zákazníkovi nejpozději do 48hod. Bude-li zákazník požadovat vystavení faktury, musí zaslat fakturační údaje předem.  Následně mu bude faktura zaslána na kontaktní email. Úhradu faktury očekáváme před vaším nástupem na ubytování. Závazné potvrzení rezervace bude obsahovat platební propozice.

Potvrzením rezervace zákazník potvrzuje, že se seznámil s cenou za ubytování, platebními a ubytovacími podmínkami.  Tyto podmínky  jsou nedílnou součástí smluvního vztahu mezi poskytovatelem ubytování a zákazníkem.

Zákazník má právo kdykoliv před začátkem pobytu, odstoupit od rezervace. Tuto skutečnost je povinen oznámit ubytovateli nejpozději 21 dnů před začátkem pobytu. V tomto případě má nárok na vrácení 100% zaplacené ceny.

Dle níže uvedených storno podmínek Vám bude odečtena zálohová platba. V případě, že zákazník nenastoupí pobyt, záloha propadá. 20-15 dní  30%, 14-7 dní  50%, 6-3 dnů  80%, 2-0 dnů 100%

Od 1.1.2022 se zvyšuje ubytovací  poplatek obci Dolní Dunajovice na 25 Kč za dospělou osobu a noc. Od tohoto poplatku jsou osvobozeny mladistvé osoby do 18let.  Tato částka se hradí pouze hotově provozovateli při příjezdu.

Ubytování se hradí při příjezdu na místě. Platba je možná v hotovosti nebo platební kartou.

Ceny apartmánů

Penzion nabízí dva samostatné apartmány. Každý apartmán je až pro 4 osoby. Cena za noc a apartmán je 3000 Kč. U malých dětí do 5let možnost umístění vlastní dětské postýlky bez dalšího příplatku.

Ceny jsou stejné po celý rok a nevztahují se na vzniklé(zaviněné) škody.

Ceny pokojů

Penzion Holec nabízí tři samostatné pokoje. Dva z těchto pokojů  jsou pro 2 osoby . Třetí pokoj je pro 3 osoby . Tento typ ubytování je vhodný pro páry. Cena je vždy za celý pokoj  s maximálním počtem obsazenosti dle typu pokoje . V cene nerozlišujeme věk ubytovaných osob a není možný větší počet osob než je počet lůžek.  U malých dětí do 5let možnost umístění vlastní dětské postýlky bez dalšího příplatku.

Pokoj 1 – třílůžkový cena za noc 2400 Kč
Pokoj 2 – dvoulůžkový cena za noc 1600 Kč
Pokoj 3 – dvoulůžkový cena za noc 1600 Kč

Cena  za os./noc na pokoji 1000 kč

Ceny jsou stejné po celý rok a nevztahují se na vzniklé(zaviněné) škody.

Doplňkové služby

Penzion Holec v rámci ubytování nabízí svým hostům možnost ochutnat nabízená vína formou řízené degustace  .  V průběhu vašeho pobytu je možné si objednat degustaci přívlastnových vín v našem vinařství po dohodě s vinařem. Při týdenním pobytu láhev vína na pokoji zdarma.